Wybierz kraj

This page requires Adobe Flash Player 10.0.0 or higher. Get Adobe Flash.

 
 
Liczny zespół inżynierów serwisowych firmy Babcock Wanson jest w pełni wykwalifikowany i wyszkolony, aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby serwisowe dotyczące waszej kotłowni.
 
Polecamy nasz dedykowany Kontrakt Serwisowy, dostosowany do potrzeb waszego systemu, w czasie którego nasi wysokokwalifikowani i wyspecjalizowani inżynierowie, stosując najnowszą aparaturę, wykonają wszelkie poprawki, jakie mogą się okazać konieczne. Dostępne są również części zamienne oraz usługi na telefon jako część naszej kompleksowej obsługi serwisowej.
 
after sales services
Kontrakty konserwacyjno serwisowe
 
Firma BABCOCK WANSON oferuje kompletny zakres kontraktów na konserwację prewencyjną i korekcyjną, które przyniosą wam następujące korzyści: większe oszczędności, zwiększone bezpieczeństwo, większą niezawodność oraz dłuższy czas użytkowania, a wszystko to połączone z szkoleniem na miejscu.
Kontrakty te mogą być dostosowane do potrzeb klienta, jeśli chodzi o konserwację palników, uzdatnianie wody oraz przedłużenie gwarancji.
 
Awarie
 
Firma BABCOCK WANSON posiada dobrze rozwiniętą sieć doświadczonych techników. Dokonując doboru powszechnie stosowanych części zamiennych, są oni dostępni na wszystkich terytoriach i są w stanie szybko interweniować w przypadku awarii.
 
aftersales services spare parts
Części zamienne
 
Klienci firmy BABCOCK WANSON posiadają dostęp do stanu magazynowego ponad 12.000 części zamiennych wszelkiego rodzaju, gotowych do szybkiej dostawy, wykonywania operacji konserwacyjnych lub związanych z usuwaniem usterek.
W ten sposób zapewniamy, że wszelkie rodzaje części zamiennych oraz części szybko zużywających się znajdą się do waszej dyspozycji przy minimalnym czasie dostawy.