Wybierz kraj

This page requires Adobe Flash Player 10.0.0 or higher. Get Adobe Flash.

 
 
Firma BABCOCK WANSON oferuje szeroki asortyment kotłów na wynajem, aby wasze potrzeby energetyczne były zawsze zaspokojone, bez względu na sytuację.
 
W granicach pewnego zakresu wydajności, nasze elastyczne i ekonomiczne rozwiązania obejmują kotły na ramach montażowych lub w kontenerach.
 

Cette page requiert Adobe Flash Player 10.0.0 ou ultérieur. Télécharger Flash.

 
Flota kotłowa
Flota kotłowa: ponad 200 mobilnych kotłów oraz kotłowni .
 
Typy kotłów: kotły parowe, szybkie wytwornice pary, kotły na oleje termalne, kotły w kontenerach i na ramach montażowych.
 
Charakterystyka kotłów: nowe lub używane, w pełni zautomatyzowane, remontowane i poddane przeglądom przez upoważnione organizacje.
 
Asortyment kotłów: od 90 kW do 12000 kW.
 
 
Zasady wynajmu
Zasady wynajmu:
 
Kiedy? Ilekroć staniecie w obliczu sezonowej potrzeby pracy z kotłownią, wymaganiami dotyczącymi zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa, planowanymi/nieplanowanymi przestojami lub wszelkimi innymi nieprzewidzianymi okolicznościami zagrażającymi ciągłości produkcji.
Gdzie? Wszędzie w Europie i Północnej Afryce.
Jak długo? Przez krótki lub średni okres czasu.
Jak daleko? Odpowiednio do waszych potrzeb, nasi technicy organizują instalację kotłowni, jej przekazanie do użytku oraz zapewniają pomoc techniczną i szkolenie personelu.
Co jeszcze? BABCOCK WANSON zapewnia również możliwość wynajmu pozostałego wyposażenia takiego jak stacja uzdatniania wody umieszczona na ramie, zmiękczaczezbiorniki magazynujące paliwo oraz przyłącza elastyczne mediów.
 
Kotły w kontenerach
 
W zakresie pewnych rozmiarów i wydajności, firma BABCOCK WANSON oferuje szybkie, elastyczne i ekonomiczne rozwiązania, takie jak kotły montowane na ramach lub przenośne kotły w standardowych modułach kontenerowychgotowe do natychmiastowego podłączenia.
 
Korzyści:
  • Brak ograniczeń ze strony przepisów budowlanych;
  • Łatwy transport (standardowy kontener do zwykłego transportu drogowego)
  • Bardzo szybka instalacja, podłączenie i uruchomienie;
  • Kontrolowany koszt wynajmu;
  • Prawdziwie mobilna kotłownia;
  • Prefabrykowana, wyposażona i przetestowana kotłownia z gwarancją producenta.